Fotogaléria

Zborová spomienka

Pripojení

Máme hostí: 13 pripojení
Kniha návštev
Kniha návštevníkov stránky

Only registered users may add new messages, Please login now.

Adminovia: Ospravedlnenie

Milí návštevníci našich zborových stránok, sestry a bratia, priatelia, aj tí, ktorí sem chodíte iba pre zaujímavosť...

Chceme sa ospravedlniť, že kniha návštev bola dlhšiu dobu napádaná a plnená rôznymi robotmi, ktorých sme sa nevedeli zbaviť, napriek pravidelným čisteniam. Rozhodli sme sa ju zameniť kompletne a preto sme si dovolili Vaše príspevky skopírovať v rovnakom(nezmenenom) formáte a obsahu, ako ste ich napísali do predošlej knihy návštev.

Budeme radi, ak vás táto skúsenosť neodradí a potešíte nás správami, ktoré potom prečítame celému zboru a potešia sa spolu s nami mladí i starší, ktorí spoločne v láske Pána Ježiša z Božej milosti žijeme pospolu.

 

Ďakujeme ešte raz za trpezlivosť a porozumenie. Pán vás žehnaj!

Vaši adminovia: Tinka a Miloš Javorníkovci

Pondelok, 01 Apríl 2013

Vladimír Majerský: Pozdrav

Milovaní v Pánovi Ježišovi, dnes som mal po prvý krát možnosť navštíviť vašu zborovú stránku a s radosťou som si prečítal dejiny zboru aj spravy o súčasných dianiach. Prajem Vám veľa Božieho požehnania v Novom 2011. roku slovami Žalmu 90,17: Láskavosť Pána, nášho Boha, nech je nad n(v)amii. Upevni dielo našich rúk, upevni dielo našich rúk. V Kristovej láske s vami spojený, Vladimír Majerský z Petrovca, Srbsko

Pondelok, 01 Apríl 2013

Miro z Srbska: O mladežnickom stretnuti

Bol bi som rad kebi ste mi bližšie ohlasili o mladežnickom stretnuti 30 augusta. Rad bi som prišiel. Volam sa Miro som zo Srbska a pracujem v Trnave kde navštevujem zbor.  Dakujem.

Pondelok, 01 Apríl 2013

Enoch Team: pozdrav od nas

Srdecni posdrav v mene nasho Spasitela a Pana, Jezisa Christa, od nas to vo Vancouver a ties z naseho zboru Anchor Baptist Church. To je az neuveritelne!! ako ste prerobili ten nas stari domcek. Congratulation!  Panovi vdaka bud pre to. Pan Boh je urcite s vami, vo vasom diele s jeho pozehnaniom. Velmi nas tesi vidiet vasu sluzbu Boziu.Praise the Lord !Enoch, Diane, Isaac, Ruben, Samuel Szijjartovi,Vancouver BC Canada

Pondelok, 01 Apríl 2013

Silvia Straková: Návštevník

Tešíme sa z novej stránky.... S. & V.

Pondelok, 01 Apríl 2013

Enoch Szijjarto: Enoch Szijjarto

Po roku, opet bi som si rad dovolil pozdravit mili zbor v Seredi. Velmi som vam vdacni pre mnostsvo fotografii, ktore si velmi rad a casto pozeram. Vsetkim milim detom tam prajem velku tuzbu po cerstvej vode, ktora prameni zo Slova Bozieho. Milich v Seredskom zbore posdravujem s prianim mnoheho Bozieho pozehnania a radosti. Den sa blizi kedi budeme vsetsia spolocne dome. o aka to radost ! Enoch Szijjarto, Vancouver BC Canada

Pondelok, 01 Apríl 2013

Ján Číž: Ján Číž

Skutočne ma potešila návšteva Vašej stránky. Je pekná a podnetná. Ďakujem môjmu aj Vášmu Pánovi za spoločenstvo vykúpených v Seredi. Len neprestaňte v práci v Jeho mene na Jeho slávu a pre blížných.

Pondelok, 01 Apríl 2013

Boris Vida: Bobo

Ahojte kedy tu budete mat fotky z Vydrnej 2006?

Pondelok, 01 Apríl 2013

Tinka: skuska

Som veľmi vďačná Pánovi, že mi dal priestor, múdrosť a čas, aby táto stránka mohla vzniknúť a že sa môžem tešiť z Jeho lásky a milosti. Verím, že z nej budete mať radosť aj vy a ešte v mnohom vám budeme môcť priblížiť Pána, ktorý žije v nás! :)

Nedeľa, 30 November 2008

 

Display Num 
Powered by Phoca Guestbook
Kresťanský zbor Sereď, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting